Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 
Spiritual Response Therapy (SRT), česky Spirituální (duchovní) terapie, je terapeutická metoda, která léčí tělo, ducha i duši. Principiálně je odlišná od běžně používaných způsobů alternativních terapií. Zakladatelem je Robert E. Detzler. terapie vznikla v roce 1985 a prochází stále vývojem.

Základem terapie je napojení se na Vyšší Já pacienta, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. S pomocí Vyššího Já je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka. Je tak možné zjistit, které negativní a škodlivé energie a programy si duše s sebou nese a následně je přetransformovat na pozitivní. Terapie je velmi účinná a pomůže odstranit blokující energie, o které na vědomé úrovni ani nevnímáme.

SRT dokáže pomoci odstanit zablokované disharmonické energie, které pocházejí z traumatizujících zážitků, konfliktů a stresových situací, řešit problémy s učením a soustředěním, stresem, odstranit únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu, zbavit stavů úzkosti, fóbií a depresí. Pomůže také ve vztazích. Uvolní přivtělené duše, pomůže odstranit nevyřešené záležitosti a traumatické zkušenosti z minulých životů, které blokují náš rozvoj v současném živote.