Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Chci Vás seznámit se zajímavými produkty  a filozofií firmy Energy, která je na našem trhu už asi 12 let. Měla jsem možnost se s ní seznámit před 3 lety při pobytu v lázních Velké Losiny.Tam mě s ní seznámila moje bezvadná kamarádka Vlaďka Leitnerová, která je poradcem firmy Energy.Vlaďka jezdí pravidelně do lázní na léčení obrny, kterou dostala v dětství a sama používá pravidelně produkty k vylepšení zdravíčka.

Obrazek

Obrazek 

Jedná se bioinformační produkty tradiční čínské medicíny, které jsou zaměřeny na regeneraci celého těla.Systém regenerace v Pentagramu znamená užívání koncentrátů přípravků / Vironal, Renol, Regalen, Gynex, Korolen / a k nim patřících bioinformačních krémů / Droserin, Artrin, Protektin, Cytovital, Ruticelit /.Všechny tyto přípravky obsahují bylinné složky, vitamíny, AHA kyseliny a energeticky nabité bioinformace z minerální vody z vřídla Podhájská.

Preparáty Energy jsou potravní doplňky a můžou se kombinovat s klasickými léky.Je potřeba se poradit se svým lékařem.Ve všech větších městech jsou tzv.Energy kluby, kde lze přípravky pořídit a poradit se o jejich vhodnosti a užívání.V klubech se provádí i diagnostika EAV přístroji / měření Supertronicem /, který správně určí, kde máme zdravotní problém.

Já sama osobně mám nejlepší zkušenosti s užíváním Cytosanu, který používám v předjarní očistě organismu, dále Probiosan, který napomáhá k zlepšení střevní mikroflóry, Vironal kapky, když cítím, že na mě tzv. něco leze.Když někoho zlobí těžkosti žaludku po jídle je prima Regalen kapky, k povzbuzení organismu např. Stimaral atd. Na regeneraci kostí je výborný Skeletin atd. atd. Mohla bych tady strávit psaním několika stránek o mých zkušenostech s přípravky, podívejte se na stránky www.energy.cz  a uvidíte další přípravky, které Vám můžou pomoci. Dobrá prevence je k nezaplacení, ne?

Jestli potřebujete poradit nebo máte zájem o produkty napište mi prosím!!!!!!

V roce 2008 připravuji podrobný seriál výrobků Energy, který zaměřím na to co je třeba dělat dobrého pro naše tělo.Přeji vám hodně zdraví s produkty Energy!!!!

 

10ar03b.gif            1em01b.gif           10ar01c.gif

 

Náhledy fotografií ze složky Přípravky Energy pro naše zdraví!!!!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CHOROBY Z NENAVISTI

(didrak, 11. 11. 2007 17:01)

Doporucuji tuto knihu, která
Prave VYCHAZI !
---------------------------------------

prim. MUDr. Teodor ROSINSKÝ, CSc.:
ENERGOINFORMACNI SYSTEM CLOVEKA /
CHOROBY Z NENAVISTI (Urknuti, ocarovani, prokleti)
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Vynikajici fundovana kniha znameho psychiatra a prukopnika akupunktury a psychotroniky na Slovensku, zakladatele a dlouholeteho predsedy Slovenske psychotronicke spolecnosti, kterou lze oznacit za nejvyznamnejsi literarni pocin v oblasti psychotroniky od vydani Rejdakovych Perspektiv telepatie v 80. letech.
Odborny uvod do problematiky psychotronickeho setreni okolnosti, diagnostiky a odstranovani cizich skodlivych vlivu, prace je doplnena nekolika desitkami konkretnich pribehu, ukazek z 50-lete lecitelske praxe tohoto predniho slovenskeho lecitele.
Az po precteni teto knihy najdou mnozi ctenari vysvetleni urcitych podivnych jevu, okolnosti a zdravotnich ci spolecenskych problemu, s nimiz se s nejvetsi pravdepodobnosti setkali v minulosti bud oni osobne nebo jejich
pribuzni, znami a pratele !

Podrobnosti jsou k dispozici na strance:
http://www.cadpress.sk/psychotronika_cz.htm

ISBN 978-80-88969-32-7